BIO Oil – jak stosować? Zastosowanie i skład

Bio oil - jak stosować?

Popularność uniwersalnego olejku BIO Oil rośnie. Produkt o unikalnej kompozycji składników, słynie z wielu pozytywnych właściwości, przypisuje się mu między innymi zdolność redukowania cellulitu. Jak naprawdę działa BIO Oil? Skład produktu pozwala sądzić, że olejek może realnie wpłynąć na poprawę wyglądu skóry.

BIO Oil – do czego służy olejek?

Produkt ten jest w pełni uniwersalny, można go stosować zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i ciała. BIO Oil ma ultra lekką konsystencję, przez co można go mieszać z kremem do twarzy, lub domykać nim koreańską, wielostopniową pielęgnację skóry. Produkt warto stosować przez cały okres ciąży, wmasowując go w miejsca szczególnie narażone na powstawanie rozstępów. Do czego jeszcze może przydać się BIO Oil? Zastosowanie produktu jest bardzo szerokie, stosuje się go nie tylko profilaktycznie przeciwko rozstępom, ale też na rozstępy już istniejące, oraz na cellulit.

Czy BIO Oil działa na blizny?

Blizny powstają na ciele z różnych powodów, otarcia, głębokie i płytkie rozcięcia, niektóre goją się błyskawicznie i nie zostaje po nich ślad, inne zarastają się tkanką i pozostawiają po sobie nieestetyczne szramy. Do blizn można zaliczyć również rozstępy, które powstają w wyniku nagłego i dosyć szybkiego rozciągnięcia skóry, związanego z nabraniem masy. Czy BIO Oil działa na blizny i likwiduje je? Niestety olejek, nie jest w stanie całkowicie zlikwidować bardzo głębokich i starych blizn, zazwyczaj jednak znacznie poprawia ich wygląd i sprawia, że stają się mniej widoczne.

Czy BIO Oil działa na cellulit?

Pomarańczowa skórka to prawdziwa zmora wielu kobiet, często również młodych i szczupłych. Wiele pań bezskutecznie stara się znaleźć produkt, który pomógłby pozbyć się im nieestetycznych dołków na skórze. Coraz więcej kobiet zadaje też sobie pytanie, czy BIO Oil działa na cellulit i jest w stanie pomóc w całkowitym pozbyciu się tego problemu? Olejek sam w sobie nie zlikwiduje całkowicie cellulitu, pomoże jednak załagodzić problem i wygładzić skórę, co w połączeniu z aktywnością fizyczną i zdrową dietą, powinien dać naprawdę imponujące efekty.

Czy BIO Oil działa na stare rozstępy?

Do defektów skórnych, których pragną pozbyć się zarówno kobiety, jak i mężczyźni należą również rozstępy, które pojawiają się zazwyczaj w okresie dojrzewania i gwałtownego wzrostu oraz w przypadku nabrania wagi. BIO Oil może delikatnie rozjaśnić rozstępy i sprawić, że staną się one mniej widoczne.

BIO Oil – jak stosować?

Co powinny wiedzieć osoby, które mają już w swojej kosmetyczce BIO Oil? Jak stosować produkt, by uzyskać satysfakcjonujące efekty? Jeśli chodzi o skórę twarzy, olej najlepiej mieszać z kremami, na ciało produkt warto nakładać samodzielnie.

BIO Oil – skład produktu

W składzie produktu znaleźć można wiele składników o działaniu kojącym i regenerującym naskórek, między innymi witaminę E, zwaną też witaminą młodości, oraz wiele olejków roślinnych, w tym olejek nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy. Na szczególną uwagę zasługuje dodatek olejku z nagietka, mającego zdolność łagodzenia stanów zapalnych.